facebook
×
mielno
MIELNO.COM - Online Directory City

Mielno

Recommended

Apartamenty PROMENADA

+48 601 84 24 35
Apartamenty PROMENADA

Apartamenty Promenada to elegancki i wyjątkowo położony obiekt na wydmie w nadbałtyckiej miejscowości Mielno. Idealny na wakacje 2019!

Search Results
Pokoje i Apartamenty ALSTIMO

Pokoje w Mielnie wynajmujemy od 2012 roku, od tej pory co rok staramy się ulepszać i rozszerzyć nasze usługi.

Apartament ANETTA

+48 696 020 315
Apartament ANETTA

W nowym apartamentowcu w Mielnie, położonym około 500 m od morza i 100 m od jeziora Jamno, znajduje się luksusowy Apartament Anetta. W tej cichej dzielnicy znajdują się sklepy spożywcze, pizzeria, kawiarnie. Widok na jezioro Jamno!

Apartamenty Mielno

+48 600 883 447
Apartamenty Mielno

Zapraszamy na wakacje nad morzem do wspaniale zlokalizowanych apartamentów w gościnnym Mielnie. Dzieli nas tylko 600 m od Morza Bałtyckiego i 300 m od jeziora Jamno!

GOLDEN SUN Luxury Apartments

Na pięknym mieleńskim wybrzeżu, gdzie drzewa przeglądają się w lustrze wody, a plaża zachęca aksamitem piasków, najchętniej świeci słońce. W samym sercu Mielna pośród licznych kafejek, restauracji oraz zielonych terenów porośniętych starymi sosnami znajdują się nowe i ekskluzywne apartamenty Golden Sun idealne na wakacje w Mielnie. Rezerwując wakacje do 30 kwietnia, otrzymasz rabat 10%.

Apartamenty Mi Casa Holidays

Mi Casa Holidays Apartments are comfortably furnished apartments located 300 m from the beach and in Dune B Resort. In the Mi Casa Holidays apartments, we have taken care of every detail to be able to give our guests a sense of comfort and security. Our apartments have spacious terraces and free WiFi. For our guests we offer a parking space in the garage or on the property at no extra charge. Rezydencja Park Rodzina is a facility located in a quiet part of Mielno with a spacious lobby on the ground floor and a children's playground only for guests. The building has a modern elevator. You can choose from various activities, such as hiking and cycling. At Dune B, we offer air-conditioned 2-room apartments. Dune B is located on the seafront and 400 meters from Lake Jamno

Apartament MIELNO PARK

+48 501 407 183
Apartament MIELNO PARK

W apartamentowcu Rezydencja Park przy ulicy Orła Białego znajduje się niezwykły Apartament w Mielnie. Apartamentowiec położony jest w cichej okolicy a otaczają go piękne nadmorskie sosny. Odległość do plaży i promenady to jedynie ok. 200m , a do jeziora Jamno 100m. Lokalizacja ta pozwala zarówno na wypoczynek w spokojnej i cichej atmosferze, jak również na korzystanie z uroków nocnego życia w centrum Mielna. Jeżeli planujesz wakacje w Mielnie - ZAPRASZAMY!

Mikroklimat Apartamenty

+48 518 480 137
Mikroklimat Apartamenty

APARTAMENTY MIKROKLIMAT to niezależne mieszkanie w zabudowie szeregowej z dwiema sypialniami dla 4-6 osób. Do morza jedynie 350 m, tuż przy jeziorze Jamno i spacerowym molo.

Rezydencja Park Mielno

+48 502-500-300
Rezydencja Park Mielno

Rezydencja Park to kompleks budynków apartamentowych w Mielnie położonych w malowniczym parku, niecałe 200 m od morza i niespełna 100 m od Jeziora Jamno.