facebook
×
mielno
MIELNO.COM - Online Directory City
B1-royal park

#Pogoda Mielno#

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Mielno Tourist attractions

  Recommended

  Park Linowy TUKAN w Mielnie

  Kinga: 605 767 022
  Park Linowy TUKAN w Mielnie

  Park Linowy Tukan to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi i osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Położony 5 minut od centrum Mielna, niedaleko plaży, oferuje dorosłym i dzieciom ponad 110 atrakcji na 7 zróżnicowanych trasach. Bezpieczeństwo zabawy gwarantuje profesjonalna ekipa instruktorów oraz obowiązkowy trening z zakresu technik asekuracji na jednej z dwóch tras szkoleniowych Parku.

  Search Results
  Wesołe Miasteczko FAMILY PARK Mielno

  Ponad 50 lat temu powstało w nadmorskim kurorcie - Mielno, Wesołe Miasteczko. Stworzyli je ludzie z pasją i wizją. Poświecili oni każdą chwilę na realizację swoich marzeń. Obecnie Miasteczko czynne jest w sezonie codziennie od godz. 10:00 aż do ostatniego klienta.

  Klub Morski TRAMP

  +48 94 318 93 33
  Klub Morski TRAMP

  Przystań jachtowa Klubu Morskiego TRAMP znajduje się przy ulicy Chrobrego 32 w miejscowości Mielno, nad jeziorem Jamno. Stanowi ją kilkuhektarowy obszar. Znajduje się tam kilka pomostów przy jednym z nich, w okresie od połowy maja do połowy września, stacjonuje pasażerski stateczek "Mila", posiadający 60 miejsc, którym można się wybrać na rejs po jeziorze. Jest tu również kuter ratunkowy "Jamno".